667 00 00 08

Laweta Wrocław

Firma zajmuje się kompleksową obsługą pojazdów oraz wszystkimi sprawami z nimi związanymi. Pomagamy zarówno przy kupnie i sprzedaży aut, jak i ich naprawie. Oferujemy pomoc drogową we Wrocławiu i okolicach oraz transport w Polsce i całej Europie.

Innowacyjne doradztwo w zakresie sprzedaży lub zakupu auta

Fachowo obsługujemy proces sprzedaży lub zakupu odpowiedniego auta. Wystarczy opisać nam swoje potrzeby i gust, sami znajdziemy interesujące oferty oraz wynegocjujemy atrakcyjną cenę! Zajmujemy się także profesjonalną pomocą przy sprzedaży samochodów, uzyskamy dla Ciebie jak najlepszą cenę. Dzięki naszym działaniom zaoszczędzisz czas i pieniądze!

Pewna pomoc drogowa w każdej sytuacji

Gwarantujemy szybkie i niezawodne holowanie lawetą ? także z autostrady A-4 i A-8. Działamy 7 dni w tygodniu, niezależnie od pory dnia i nocy. Oferujemy możliwość transportu auta na terenie całej Europy. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi, fachowej wiedzy i doświadczeniu wyprowadzimy Ciebie i Twoje auto z każdej opresji. Dzięki naszej opiece poczujesz się komfortowo i bezpiecznie w najbardziej nieprzyjemnych sytuacjach drogowych. Jeśli szukasz pomocy drogowej we Wrocławiu, nie mogłeś trafić lepiej!

Likwidacja szkód i auto zastępcze z OC sprawcy

Zajmujemy się także naprawą uszkodzonych pojazdów. Umożliwiamy obsługę w Centrum Napraw Powypadkowych. Naprawy uszkodzonego auta można dokonać w ramach rozliczenia bezgotówkowego. Zapewniamy bezpłatnie auto zastępcze na czas naprawy lub do czasu wypłaty odszkodowania, bez dodatkowych kosztów i bez limitu kilometrów. Obsługujemy szkody OC wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych i podstawiamy samochód zastępczy pod wskazany adres. Nasze doświadczenie pozwoli Państwu oszczędzić sporo czasu i zbędnych nerwów.

Jeśli masz problemy z autem, skontaktuj się z nami. Jeśli nie masz, zapisz sobie nasz numer, bo może się przydać w najbardziej nieoczekiwanym czasie i miejscu!