Laweta Wrocław – Pomoc drogowa

Firma zajmuje się kompleksową obsługą pojazdów oraz wszystkimi sprawami z nimi związanymi. Pomagamy zarówno przy kupnie i sprzedaży aut, jak i ich naprawie. Oferujemy pomoc drogową z lawetą we Wrocławiu i okolicach oraz transport w Polsce i całej Europie.

Fachowo obsługujemy proces sprzedaży lub zakupu odpowiedniego auta. Wystarczy opisać nam swoje potrzeby i gust, sami znajdziemy interesujące oferty oraz wynegocjujemy atrakcyjną cenę! Zajmujemy się także profesjonalną pomocą przy sprzedaży samochodów. Uzyskamy dla Ciebie jak najlepszą cenę. Dzięki naszym działaniom zaoszczędzisz czas i pieniądze! Podobnej ekonomiczności można spodziewać się przy naszych usługach związanych z transportem uszkodzonego auta na lawecie we Wrocławiu.

Szybka pomoc drogowa. Laweta Wrocław

Jeśli szukasz pomocy drogowej z lawetą we Wrocławiu, nie mogłeś trafić lepiej! Gwarantujemy szybkie i niezawodne holowanie lawetą we Wrocławiu przez 24h także z autostrady A-4 i A-8. Licho nie śpi, tłok na ulicach i utrudnienia sprawiają, że coraz łatwiej o wypadek. Dlatego działamy 7 dni w tygodniu, niezależnie od pory dnia i nocy oraz niezależnie od warunków atmosferycznych. Oferujemy możliwość transportu auta na lawecie tanio na terenie całej Europy. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi, fachowej wiedzy oraz doświadczeniu wyprowadzimy Ciebie i Twoje auto z każdej opresji. Dzięki naszej pomocy drogowej z lawetą poczujesz się komfortowo i bezpiecznie w najbardziej nieprzyjemnych sytuacjach drogowych.

Pomoc drogowa z lawetą we Wrocławiu

Nasza pomoc drogowa z lawetowaniem auta we Wrocławiu zajmuje się także naprawą uszkodzonych pojazdów. Umożliwiamy obsługę w Centrum Napraw Powypadkowych. Naprawy uszkodzonego auta można dokonać w ramach rozliczenia bezgotówkowego. Zapewniamy bezpłatnie samochód zastępczy na czas naprawy lub do czasu wypłaty odszkodowania, bez dodatkowych kosztów i bez limitu kilometrów. Obsługujemy szkody OC wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych i podstawiamy samochód zastępczy pod wskazany adres w zamian za ten tanio lawetowany. Nasze doświadczenie pozwoli oszczędzić sporo czasu i zbędnych nerwów.

Jeśli masz problemy z samochodem, potrzebujesz wziąć auto tanio na lawetę, skontaktuj się z nami. Jeśli nie masz samochodu wymagającego pomocy drogowej z lawetowaniem we Wrocławiu, zapisz sobie nasz numer, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać. Auta lubią zaskakiwać swoim stanem technicznym w najbardziej nieoczekiwanym czasie i miejscu!