667 000 008

Holowanie Wrocław – pomoc drogowa 24h

Holowanie pojazdu odbywa się za pomocą jednostek ciągnących lub pchających. Można to wykonać samodzielnie, ale nie jest to najłatwiejsza podróż, jaką możemy doświadczyć, kierując samochodem. Warto przy tej czynności pamiętać o bezpieczeństwie wszystkich uczestników ruchu drogowego i przestrzeganiu przepisów drogowych. Jeśli samodzielne holowanie auta wydaje nam się zbyt trudne lub zwyczajnie nie mamy kogoś o to poprosić, warto zgłosić się do naszej pomocy drogowej uwzględniającej holowanie we Wrocławiu.

Jesteśmy firmą oferującą tanie holowanie we Wrocławiu, dlatego posiadamy sprzęt niezbędny do prawidłowego i bezpiecznego holowania samochodu, dzięki czemu z łatwością możemy pomóc każdemu, kto tego potrzebuje. Posiadamy także wykwalifikowanych pracowników, którzy przeżyli niejedno ciągnięcie na haku, ale także potrafią rzetelnie ocenić, czy samochód nadaje się jeszcze do holowania, czy już wymagane jest usunięcie auta innymi sposobami. Jeśli holowanie jest niemożliwe, chociażby dlatego, że zawiodły hamulce lub układ kierowniczy, zawsze możemy uskutecznić holowanie samochodu na lawecie.

Holowanie samochodu Wrocław

Pomoc drogowa z usługą holowania we Wrocławiu z naszej firmy gwarantuje szybki i niezawodny transport samochodu z każdego miejsca we Wrocławiu także z autostrady A-4 i A-8. Działamy 7 dni w tygodniu, bez względu na porę dnia i nocy oraz pomimo warunków atmosferycznych. Dbamy o to, by klient czuł się pewnie i bezpiecznie nawet w najtrudniejszych sytuacjach na drodze, dlatego nawet podczas weekendu i burzy można liczyć na naszą pomoc drogową. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi, fachowej wiedzy oraz doświadczeniu w holowaniu samochodów we Wrocławiu 24h wyprowadzimy Twoje auto z każdej opresji.

Tanie holowanie Wrocław

Nasze tanie holowanie we Wrocławiu zajmuje się kompleksową pomocą kierowcom, których samochody uległy awarii w wypadkach drogowych. Zajmujemy się także naprawą uszkodzonych aut. Umożliwiamy obsługę w Centrum Napraw Powypadkowych. Naprawy uszkodzonego auta można dokonać w ramach rozliczenia bezgotówkowego.

Jeśli holowany samochód wymaga, by mechanik poświęcił mu więcej czasu, zapewniamy bezpłatnie samochód zastępczy na czas naprawy lub do czasu wypłaty odszkodowania, bez dodatkowych kosztów i bez limitu kilometrów. Obsługujemy szkody OC wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych i podstawiamy samochód zastępczy pod wskazany adres. Nasze doświadczenie w holowaniu samochodów we Wrocławiu umożliwi Państwu oszczędzić sporo czasu i zbędnych nerwów.